O FIRMIE

P.P.H.U. AUTOMATYK to firma produkcyjno handlowo usługowa, której tradycja w branży sanitarnej sięga roku 1996. Korzystając z najnowszych technologii, urzadzeń renomowanych producentów zapewnia kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Zakres działalnosci firmy obejmuje: wykonawstwo zestawów hydroforowych, rozdzielni sterowniczo-zasilających według indywidualnych zamówień, usługi wykonawcze w zakresie budowy, rozbudowy i przebudowy stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, instalacji przemysłowych, układów regulacyjnych i kontrolno-pomiarowych, serwis urzadzeń, projektowanie, doradztwo techniczne. Firma oferuje urządzenia i systemy przyjazne środowisku umożliwiajace zmniejszenie zużycia energii i wody.

Kadra firmy AUTOMATYK to pracownicy doświadczeni, w większości związani z nią od poczatku istnienia. Posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe. Z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonują powierzone im zadania.

Firma AUTOMATYK współpracuje również z fachowymi osobami z poza firmy – rzetelnymi z dużym doświadczeniem. Dobra organizacja pracy w firmie pozwala na jeszcze lepsze rozpoznanie potrzeb i oczekiwań klientów a tym samym świadczenie usług na najwyższym poziomie.

P.P.H.U Automatyk Barbara Kondratowicz
Zbiersk Cukrownia 68/2, 62-830 Zbiersk

Tel./Fax. (62) 75 20 843
Tel. Kom. 603 77 44 70
Tel. Kom. 607 99 33 43

www.automatyk.net.pl
mail: biuro@automatyk.net.pl